Jógový rozcestník pro Sedlčany a okolí
Jógové aktuality

Aktualizovány kurzy Báry Vohankové a Dáši Hellerové - včetně víkendových kurzů hormonální jógy a cvičení na diastázu a funknčí pánevní dno. Více informací naleznete v kalendáři.

Nově se můžete hlásit na kurzy jógy pro mírně pokročilé lektora Václava Kotyka, které budou probíhat každý čtvrtek od 31. ledna 2019 a to od 17.15 a 19.15 hodin. Více informací naleznete na stránkách Jógové krůčky.

Aktualizovány kurzy Dagmar Hellerové a Václava Kotyka. Více informací naleznete v kalendáři.

Od 7. do 9. prosince 2018 proběhne na Cholíně setkání žáků Milady Bartoňové a Rostislava Hoška z občanského sdružení Integrální jóga. Více informací a odkaz na přihlášku naleznete v kalendáři.

V pondělí 26. listopadu si budete moct přijít navléknout pro sebe nebo pro své nejbližší náramek z minerálních korálků a to kdykoli v čase 16:00-18:15 hod. do Kavárny U Radnice v Sedlčanech. Poté bude příležitost si zharmonizovat energii a dopřát odpočinek tělu i mysli na hodině jógy v Petrklíči od 19:15 do 20:15 hod. v podání lektorky Dagmar Hellerové. Více viz web

Přidán další kurz hatha jógy pro začátečníky v podání Václava Kotyka a to ve středu od 17.15 hod. Kurz Základy dechu a vnější pránájámy odložen, případně bude nahrazen víkendovým seminářem.

Doplněna a zaktualizována cvičení Báry Vohankové. Těšit se můžete na hatha-jógu pro začátečníky i mírně pokročilé, jin & jang jógu a samozřejmě také jógu pro těhotné. Časy a místa konání naleznete tradičně v kalendáři.

Rádi bychom Vás také pozvali na tradiční kurzy radžajógy Moniky Neužilové, které začínají v pondělí 10. září 2018 od 18.15 hod. v budově Domova mládeže SOU Sedlčany.

Doplněn kurz hatha jógy pro věkovou skupinu 50+ s lektorkou Karolínou Nietscheovou. Přidat se můžete od 19. září 2018. Cvičení bude probíhat každou středu od 17.45 hod. v ZŠ Votice.

Doplněny otevřené lekce jemné jógy pro ženy pod vedením lektorky Dagmar Hellerové. Začínají 6. září 2018 a budou probíhat každý čtvrtek od 19.00 do 20.00 hod. ve Studiu Dvojka v Sedlčanech. Popis cvičení od lektorky: "Lekce jemné jógy pro ženy budou probíhat v pomalém tempu. Protáhneme tělo, zklidníme mysl a pozornost dopřejeme také pánvi, centru naší životní síly. Každá z nás bude cvičit dle svých možností, lekce jsou vhodné i pro začátečníky v józe."

Doplněny kurzy Václav Kotyka pro školní rok 2018.

Doplněny kurzy Dagmar Hellerové pro školní rok 2018.

Cvičení jógy Karolíny Polidové v Krásné Hoře nad Vltavou je dočasně přerušeno.

Přidány informace o prázdninovém cvičení jógy. Více informací v kalendáři.

Přidány informace o kurzu integrální jógy a setkání žáků PhDr. Milady Bartoňové, které proběhne ve dnech 27.–29. dubna 2018 v Hořovické chatě na Cholíně. Více informací v kalendáři.

Doplněna lokalita Jóga ve mlýně - Podolí u Vojkova, kde proběhne v září seminář hormonální jógy s Dagmar Hellerovou.

8.-9. září 2018 od 09.00 do 16.00 hod. se uskuteční víkendový kurz hormonální jógy v Podolí u Vojkova s lektorkou Dagmar Hellerovou. Přihlášky jsou nutné předem na jogahormonalni@email.cz. Více informací naleznete na www.jogavemlyne.cz.

12.-13. května 2018 od 09.00 do 16.00 hod. se uskuteční víkendový kurz hormonální jógy v Aerobik studiu Dvojka Sedlčany s lektorkou Dagmar Hellerovou. Přihlášky jsou nutné předem na jogahormonalni@email.cz. Více informací naleznete na www.jogahormonalni.com.

Dvacátého druhého února 2018 začínají další kurzy klasické hatha jógy v Petrklíči Sedlčany s lektorem Václavem Kotykem. Lekce pro začátečníky se budou konat každý čtvrtek od 17.15 hod., lekce pro mírně pokročilé naváží od 19.15 hod. Každý kurz je rozložen do 15 setkání pod 105 minutách. Pro podrobnější informace navštivte rubriku "Kalendář", případně stránky lektora - Jógové krůčky.

Přidána místa ke cvičení SPORTKLUB Sedlčany - Zberazská a Gynekologie Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa. Kurzy zde vede lektorka Barbora Vohanková.

Lektorka Barbora Vohanková rozšiřuje své kurzy o další lekce hatha jógy pro začátečníky (úterý), jógy pro těhotné (středa) a nově také dynamické jin & jang jógy pro mírně pokročilé (čtvrtek). Lekce jógy ve středu dopoledne a ve čtvrtek v PEVAN GYM jsou zrušeny, středy a pátky od 20.00 hod. zůstávají beze změn. Pro podrobnější informace navštivte rubriku "Kalendář", případně stránky lektorky - Jóga s Bárou Sedlčany.

Šestého února 2018 startuje opětovně hormonální jóga dle Dinah Rodrigues. Kurz potrvá deset týdnů a bude probíhat každé úterý od 17.30 do 18.45 hod. v rodinném centru Petrklíč v Sedlčanech. Zájemci se mohou hlásit u lektorky Dagmar Hellerové. Pro podrobnější informace navštivte rubriku "Kalendář".

Doplněno další pravidelné cvičení Báry Vohankové v PEVAN GYM v Sedlčanech. Zájemci mohou přijít ve čtvrtek od 18.00 do 19.00 hod. Pro podrobnější informace navštivte rubriku "Kalendář".

Doplněna nová pravidelná cvičení Báry Vohankové v PEVAN GYM v Sedlčanech ve středu od 11.00 do 12.00 hod. Pro podrobnější informace navštivte rubriku "Kalendář".

Doplněna lektorka Mgr. Monika Neužilová, která vede kurzy Radžajógy v Domově mládeže SOU Sedlčany. Zrušeno úterní cvičení Karolíny Polidové v Počepicích.

Doplněna lektorka power jógy Eva Moulíková, která vede kurzy v Aerobik Studiu Dvojka Sedlčany a v ZŠ Jesenice u Sedlčan.

Aktualizováno cvičení pro školní rok 2017/2018 - MC Petrklíč, PEVAN GYM a Aerobik Studio Dvojka v Sedlčanech. Více informací naleznete v kalendáři.

Doplněno srpnové cvičení Karolíny Nietscheové na paddleboardu v Bořené Hoře. Jedná se o dva termíny - 5. a 12. srpna od 17.00 hod. Více informací naleznete v kalendáři.

Pro velký zájem pokračuje cvičení pro těhotné maminky i přes prázdniny a to každé pondělí od 18.30 do 19.30 hod. Více informací naleznete v kalendáři.

Doplněny letní termíny cvičení Barbory Vohankové v PEVAN GYM, aktualizace planovaných kurzů na nový školní rok. Přidány fotografie 2. ZŠ Propojení.

Doplněny letní termíny cvičení na paddle boardu. Kalendář rozdělen na kurzy v průběhu školního roku a během letních prázdnin.