Jógový rozcestník pro Sedlčany a okolí
Jógové aktuality

Doplněny podzimní kurzy lektorů Barbory Vohankové a Lenky Chabové.

Doplněny první plánované podzimní kurzy lektorů Moniky Neužilové, Dagmar Hellerové, Karolíny Nietscheové a Václava Kotyka.

Aktualizovány letní kurzy jógy. Rozpis naleznete tradičně v kalendáři.

Aktualizovány lekce hatha jógy, vinyasa jógy, ashtanga jógy a senior jógy Lenky Chabové ve Štětkovicích.

Aktualizován kalendář kurzů hormonální a relaxační jógy Dáši Hellerové. V současnosti se můžete těšit na její víkendové či letní pobyty, další pravidelné kurzy budou následovat na podzim 2022.

Upraven čas čtvrtečního cvičení dětské jógy Anny Nádvorníkové v Centru Petrklíč.

Aktualizovány kurzy lektorky Barbory Vohankové ve SPORTKLUBU Sedlčany - Zberazská a Vltavanu Sport Sedlčany.

Přidám kurz jógy pro začátečníky lektora Václava Kotyka - středy od 18.15 hod v Petrklíči.

Začínáme plnit kalendář pro období zima/jaro 2022. Doplněny kurzy pro mírně pokročilé a dechového rytmu v podání lektora Václava Kotyka.

Rádi bychom Vás pozvali na workshop "Léčivá moc manter při jogové praxi," který pořádá lektorka Lenka Chabová v sobotu 6. 11. 2021 od 13.00 do 16.00 hodin v Jógovém studium ve Štětkovicích. Mantrování spojené s jógovou praxí, vedenou relaxací a s malým pohoštěním je určeno jak pro aktivní zájemce, tak i pro ty, kteří chtějí zpěv manter pouze poslouchat. Více informací naleznete zde.

Doplněny lekce hatha jógy a vinyasa jógy lektorky Lenky Chabové ve Štětkovicích.

Doplněna lektorka Anna Nádvorníková a její čtvrteční lekce dětské jógy v Petrklíči.

Doplněny lekce Kateřiny Haasové a Evy Moulíkové ve Vltavanu a sedlčanské Dvojce. Nově přidány lekce dětské jógy Anny Nádvorníkové v Petrklíči.

Lekce Dagmar Hellerové přesunuty z Vltavanu Sport do Petrklíče. Doplněno cvičení Karolíny Nietscheové pro věkovou skupinu 50+ ve Voticích a kurzy Báry Vohankové v Sedlčanech.

Doplněn Vltavan Sport Sedlčany, kde budou probíhat lekce hatha jógy, relaxační jógy, hormonální jógy a power jógy. Doplněny již ohlášené lekce Báry Vohankové a Dagmar Hellerové.

Začínáme plnit kalendář pro období podzim/zima 2021. Doplněny podzimní kurzy Václava Kotyka.

Vypadá to, že se nám začíná lehce rozvolňovat, a rýsují se zde možnosti i osobního setkávání na cvičení. První vlaštovku v tomto směru posílá lektorka Lenka Chabová ze Štětkovic, která nabízí zájemcům cvičení v rámci jógové soboty, naplánované na 29. května od 9.30 do 16.30 hodin.

Na programu bude dopolední jemná hathajógová lekce, pránájáma, oběd (Čajovna ve dvoře), obličejová jóga a odpolední Vinaysa. Cvičit se bude v případně dobrého počasí venku, jinak v tělocvičně. Cena je 490 Kč (bez jídla).

V případě vaše zájmu pište na e-mail lenabudil@yahoo.com nebo navštivte Facebook Jógy Štětkovice.

S možností, jak si užít skupinového jógového cvičení i v dnešní době vládních omezení, přichází od dnešního dne lektorka Lenka Chabová z Jógového studia Štětkovice. Zájemcům nabízí jógové lekce v soukromé internetové skupině, ve které naleznete:

1x týdně 40 minut lekce jemné Hatha jógy
1x týdně 40 minut lekce dynamické Vinyasa jógy
1x týdně video o obličejové józe, pranajamě nebo relaxaci

Tyto lekce si budete moci kdykoliv pustit a zastavit, odcvičit vícekrát, říct si o co potřebujete a v pohodlí Vašeho domu, dělat jogu, kdy se Vám bude chtít a podle toho, jak se budete cítit.

Členství na jeden měsíc činí 450 Kč, v případě vaše zájmu pište na e-mail lenabudil@yahoo.com nebo navštivte Facebook Jógy Štětkovice.

Přidán čtvrteční kurz jógy pro začátečníky lektora Václava Kotyka.

Aktualizovány kurzy lektorů Báry Vohánkové, Kateřiny Haasové a Ondřeje Sůsy. Upozorňujeme také na nové webové stránky lektorky Dagmar Hellerové - Jóga pro ženy

Aktualizovány kurzy vinyasa, ashtanga a hatha jógy lektory Lenky Chabové ve Štětkovicích.

Doplněn pondělní kurz Radžajógy lektorky Mgr. Moniky Neužilové.

Doplněny podzimní lekce jemné a hormonální jógy Dagmar Hellerové.

Začínáme plnit kalendář cvičení na podzim a v zimě 2020. Vloženy kurzy plnosti dechu Václava Kotyka.

Aktualizovány prázdninové lekce Báry Vohankové. Těšit se můžete na jógu pro začátečníky i mírně pokročilé, jógu pro těhotné a samozřejmě i letní paddleboard jógu na lomu v Bořené Hoře.

Aktualizovány prázdninové lekce Ondřejem Sůsy a Kateřiny Haasové.

Aktualizovány prázdninové lekce Evy Moulíkové. V případě příznivého počasí si s ní můžete zacvičit ve čtvrtek venku v Zadních Boudách, v pátek pak na paddleboardech na lomu v Bořené Hoře.

Aktualizovány prázdninové lekce jógy Lenky Chabové. Další lektory průběžně aktualizujeme, případně se na Vás budou těšit opět na podzim.

Děláte jógu, ale ještě jste na bordu nestáli? Nebo jste úplní jógoví začátečníci, ale paddleboard znáte? Ani jedno nebo oboje? Jestli chcete vědět víc o paddleboardu a o józe na něm, tak máte příležitost přihlásit se na workshop „Moje první paddleboard jóga“, který pořádá 13. června 2020 lektorka Lenka Chabová v kamenolomu Potya v Bořené Hoře.

V rámci workshopu se seznámíte s paddleboardem, základní manipulací a pádlovaním v různých pozicích. A pak se společně připojíte na středový ostrůvek a vyzkoušíte si bezpečné jógové ásany, při kterých se ani začátečník nemusí bát pádu do vody. Po pauze na molu, občerstvení a koupání budete moci dále absolvovat jemnou jógovou lekci na vodě se závěrečnou relaxací, která je na vodě úžasným zážitkem.

Workshop je na 3 hodiny od 13:00-16:00 hodin, ale můžete v krásném areálu přírodního koupaliště klidně pobýt celý den. Více informací získáte na webu.

Od středy 27. května pokračují další dvě jógová cvičení - od 8.30 hod. vinyasa jóga pro začátečníky v podání Lenky Chabové v Jógovém studiu Štětkovice a od 17.45 hod. hatha-jóga 50+ v podání Karolíny Nietscheové ve Voticích.

V souvislosti s lehkým rozvolněním vládních opatření došlo k otevření některých kurzů jógy. Jejich aktuální stav naleznete jako vždy v kalendáři, nicméně vždy v předstihu kontaktujte lektora a potvrďte si volná místa, případně specifické podmínky konání cvičení.

Do kalendáře doplněno březnové setkání/cvičení přátel Integrální jógy a červnový "Buddhův úsměv" s Ashinem Ottamou. Oboje proběhne na Hořovické chatě na Cholíně.

Přidán další kurz jógy pro začátečníky od lektorky Lenky Chabové z Jógového studia Štětkovice, který začíná již příští úterý 18. února 2020.